"Uzbekistan Airways Technics" MCHJ hududida joylashgan 1-Nazorat punktida rolstaven o'rnatish bo'yicha boshlang'ich narxini monitoring qilish
395
08.11.2023 00:00
1. To'lov shartlari:
1.1. To'lov Ijrochining hisob raqamiga O'zbekiston Respublikasi so'mida bank o'tkazmasi orqali amalga oshiriladi.
- shartnomaning umumiy summasining 50% miqdorida avans to'lovi Buyurtmachi va Ijrochi tomonidan shartnoma imzolangandan keyin 15 (o'n besh) bank kuni ichida amalga oshiriladi.
- 50% miqdorida yakuniy hisob-kitob Tomonlar tomonidan imzolangan bajarilgan ishlar dalolatnomasi va Ijrochi tomonidan berilgan hisob-faktura asosida xizmatlar ko'rsatilganda amalga oshiriladi.
2. Xizmat ko'rsatuvchi provayderga qo'yiladigan talablar:
- mulkchilik shaklidan qat'i nazar, har qanday yuridik shaxslar, shu jumladan, yuqorida ko'rsatilgan xizmatlarni amalga oshirish huquqiga sertifikat va litsenziyaga ega bo'lgan kichik biznes va yakka tartibdagi tadbirkorlar tomonidan qabul qilinishi mumkin.
- shtatda ushbu sohada tajribaga ega bo'lgan malakali, kvalifikatsiyali xodimlarning mavjudligi;
- buyurtma qilingan xizmatlarni bajarishda zarur bo'lgan maxsus uskunalar, sarf materiallari va tarkibiy qismlarning mavjudligi;
- korxonaning ish jadvaliga muvofiq ishlarni bajarish imkoniyati;
- rolstaven o'rnatish, etkazib berishni o'z ichiga oladi.
- 1-NO'J old qismini demontaj qilish Ijrochi tomonidan amalga oshiriladi.
- rolstaven o'rnatilgandan so'ng NO'J-1 jabhasini rekonstruksiya qilish Ijrochi tomonidan loyihani oldindan Buyurtmachi bilan kelishilgan holda amalga oshiriladi.
3. Ishtirokchilar ishtirok etishlari mumkin emas:
- Mijozlar bilan sud yoki hakamlik muhokamasi holatida bo'lganlar;
- barcha kerakli hujjatlarni belgilangan muddatda taqdim etmaslik;
- ilgari tuzilgan shartnomalar bo'yicha ilgari qabul qilingan majburiyatlarni lozim darajada bajarmaslik;
- vijdonsiz ijrochilarning yagona reyestrida joylashganlar.
Tijorat taklifini yuborishdan oldin, ishtirokchlar ish hajmini vizual tekshirish maqsadida Buyurtmachining vakili bilan uchrashishi kerak. 1-Nazorat punktida kirish guruhining yopish kerak bo'lgan maksimal o'lcham hajmi 2,95 m*11,80 m, bu 34,81 m2 ga teng.
Tijorat taklifida quyidagilarni ko'rsatilishi shart:
-   QQSsiz yoki QQS bilan narxlar (agar ishtirokchi ushbu soliq to'lovchi bo'lsa),
-   ishlarni bajarish muddati,
-   alohida rol staven narxi va o'rnatish narxi,
Ro'yxatdan o'tganlik to'g'risidagi guvohnoma va litsenziya/sertifikat nusxalari ilova qilinsin.
Tijorat taklifi qog'oz shaklida ham, elektron pochta orqali ham qabul qilinadi: common@airtech.uz "UAT" MChJ direktor Xusanov U.A. nomiga 20.11.2023 yil soat 1700 gacha: 100167, Toshkent shahri, Uchuvchilar shaharchasi, "UAT" MChJ.

Мониторинг стартовой стоимости оказания услуг по установке роль ставен на КПП-1, расположенной на территории ООО «Uzbekistan Airways Technics».
26
08.11.2023 00:00
1.1. Оплата производится безналичным расчётом в сумах РУз. на расчётный счёт Исполнителя.
- предоплата в размере 50% от общей суммы договора осуществляется в течение 15 (пятнадцати) банковских дней после подписания Заказчиком и Исполнителем договора;
- окончательный расчёт в размере 50% производится по факту оказания услуг на основании подписанного Сторонами Акта выполненных работ и выставленного Исполнителем счет-фактуры.
- могут принять любые юридические лица независимо от форм собственности, в том числе субъекты малого бизнеса и индивидуальные предприниматели имеющие сертификаты и лицензии на право выполнения вышеуказанных услуг.
- наличие в штате компетентных, квалифицированных сотрудников, имеющих опыт работы в данной сфере.
- наличие специального оборудования, расходных и строительных материалов и комплектующих, необходимых при выполнении заказанных услуг.
- возможность выполнения работ в соответствии с рабочим графиком предприятия.
- в установку входит поставка рольставен.
- демонтаж фасадной части КПП-1выполняется силами Исполнителя.
- реконструкция фасадной части КПП-1после установки рольставен выполняется силами Исполнителя предварительно согласовав дизайн с Заказчиком.
3. К участию не допускаются участники:
До предоставления Коммерческого предложения участнику необходимо осуществить встречу с представителем Заказчика для визуального осмотра объема работ. Максимальный размер входной группы КПП-1, который необходимо перекрыть составляет 2,95м*11,80м, что равно 34,81м2.
- сроки выполнения работ,
- отдельно стоимость установки и стоимость рольставен,
Приложить копии свидетельства регистрации организации, лицензии или сертификаты.
Коммерческое предложение принимается, как в бумажном виде, так и по e-mail: common@airtech.uz до 1700 часов 17.11.2023 года на имя директора ООО «UAT» Xusanov U.A., по адресу: 100167, г. Ташкент, Авиагородок, ООО «UAT».