Toshkent sh., Uchuvchilar shaharchasi “Uzbekistan Airways Technics” MChJ hududida joylashgan HKTM-2da mavjud toshqin tizimi (drencher) avtomatik yongʻin oʻchirish tizimini yanada zamonaviy avtomatik yongʻin oʻchirish tizimiga rekonstruksiya qilish boʻyicha loyiha-smeta hujjatlarini ishlab chiqish boʻyicha xizmatlar koʻrsatish.
424
20.11.2023 00:00
- mulkchilik shaklidan qat’i nazar, har qanday yuridik shaxslar, jumladan, yuqorida ko‘rsatilgan xizmatlarni ko‘rsatish uchun tegishli guvohnoma yoki litsenziyaga ega bo‘lgan kichik biznes va yakka tartibdagi tadbirkorlar ishtirok etishi mumkin.
- kamida 2 yil ish tajribasi.
Tijorat taklifini yuborishdan oldin ishtirokchi avtomatik yong'in o'chirish tizimini vizual tekshirish uchun Buyurtmachining vakili bilan uchrashishi kerak.
Tijorat taklifi qog‘ozda 100167, Toshkent sh., Uchuvchilar shaharchasi, “UAT” MChJ manziliga yoki common@airtech.uz elektron manzili orqali 15.12.2023 soat 17:00 ga qadar “UAT” MChJ direktori Xusanov Umid Abrorovich nomiga qabul qilinadi.
1. IYoH boshlig’i – Israilov Omonjon Rustamovich. tel. +998 90 998-16-43
2. МТТМ ishlari va xizmatlarini sotib olish bo'yicha guruhi rahbari – Madaminov Ilxom Ismoiljonovich

Оказание услуги на разработку проектно-сметной документации для реконструкции имеющийся (дренчерной) системы автоматического пожаротушения на более современную систему автоматического пожаротушения, в СРК-2 расположенного на территории OOO «Uzbekistan Airways Technics» по адресу: г.Ташкент, Авиагородок
209
20.11.2023 00:00
- независимо от формы собственности могут принять участие принять любые юридические лица, в том числе субъекты малого предпринимательства и индивидуальные предприниматели, имеющие соответствующие сертификаты или лицензии на право выполнения вышеуказанных услуг.
- опыт работы не менее 2-ти лет.
До предоставления Коммерческого предложения участнику необходимо осуществить встречу с представителем Заказчика для визуального осмотра системы автоматического пожаротушения.
Коммерческое предложение принимается, как в бумажном виде, так и по e-mail: common@airtech.uz до 1700 часов 15.12.2023 года на имя директора Xusanova Umida Abrorivicha по адресу: 100167, г. Ташкент, Авиагородок, ООО «UAT».