"Uzbekistan Airways Technics" MChJda ish beruvchining fuqarolik javobgarligini majburiy sug'urta qilish xizmatlarini ko'rsatishning boshlang'ich qiymatini monitoring qilish
440
06.10.2023 00:00
Shartnoma narxini shakllantirish tartibi: Shartnoma narxi sug'urta summasining sug'urta koeffitsientini hisoblashdan hosil bo'lgan sug'urta mukofotining miqdori bilan belgilanadi.
Sug'urta koeffitsienti (9-sinf)
- tanlovda ushbu sohada kamida 5 yillik tajribaga ega bo'lgan, sug'urta faoliyatini amalga oshirish uchun litsenziyaga ega bo'lgan tashkilotlar ishtirok etishi mumkin.
- eng yuqori reyting darajasiga ega bo'lish.
Tanlovda ishtirok etishga yo'l qo'yilmaydi:
- qayta tashkil etish, tugatish yoki bankrotlik bosqichida bo'lganlar;
- Buyurtmachilar bilan sud yoki arbitraj muhokamasi holatida bo'lganlar;
- ilgari tuzilgan shartnomalar bo'yicha ilgari qabul qilingan majburiyatlarni to'g'ri bajarmaganlar;
- telefon, elektron pochta
- umumiy sug'urta summasidan sug'urta koeffitsienti,
- sug'urta mukofoti miqdori,
Tijorat taklifiga tashkilotni ro'yxatdan o'tkazish to'g'risidagi guvohnoma, litsenziya va milliy miqyosda ishonchlilik reytingini tasdiqlovchi sertifikatlar nusxalari ilova qilinishi kerak.
Tijorat takliflari qog'oz shaklida ham, elektron pochta orqali ham qabul qilinadi: common@airtech.uz ga 17.10.2023-yil soat 17:00 gacha ''UAT'' MChJ direktori Xusanov U.A. nomiga quyidagi manzilda: 100167, Toshkent, Serg’ali tumani, Uchuvchilar shaharchasi, ''UAT'' MChJ.

Мониторинг стартовой стоимости оказания услуг по обязательному страхованию гражданской ответственности работодателя на ООО «Uzbekistan Airways Technics»
80
06.10.2023 00:00
Порядок формирования цены Договора: цена Договора определяется размером страховой премии, которая формируется из расчёта страхового коэффициента от страховой суммы.
Страховой коэффициент (9 класс).
- могут принять участие организации, имеющие опыт работы в данном направлении не менее 5-ти лет, лицензию на осуществление страховой деятельности.
- иметь наивысший уровень рейтинга.
- телефон, E-mail
- страховой коэффициент от общей страховой суммы,
- размер страховой премии,
К коммерческому предложению необходимо приложить копию свидетельства регистрации организации, лицензию и сертификат подтверждающий рейтинг надёжности по национальной шкале.
Коммерческое предложение принимается как в бумажном виде, так и по e-mail: common@airtech.uz до 1700 часов 17.10.2023 года на имя директора ООО «UAT» Xusanova U.A., по адресу: 100167, г. Ташкент, Сергелийский р-он, Авиагородок, ООО «UAT».