Dubayda Xalqaro MRO Middle East 2023 ko‘rgazma konferensiyasi boshlandi.
MRO Middle East – xalqaro yaqin-sharq ko‘rgazma konferensiyasi hisoblanib, aviatsiya texnikasiga xizmat ko‘rsatishni takomillashtirish maqsad qilingan, Aviation Week hamda Aircraft Interiors Middle East hamkorlikda mazkur ko‘rgazma tashkilotchilari hisoblanadi.
"Uzbekistan Airways Technics" MChJ ushbu tadbirda Aviation Week ko'rgazmasi tashkilotchilarining taklifiga binoan ketma-ket ikkinchi yil ishtirok etmoqda. “UAT” MChJ yetakchi mutaxassislari direktor boshchiligida ko‘rgazmada ishtirok etdi va o‘zlarining O‘zbekistonRespublikasida havo kemalariga texnik xizmat ko‘rsatish bo‘yicha xizmatlar majmuasini taqdim etishdi.
1-2 mart kunlari konferensiya ishtirokchilari bozor tendentsiyalari va istiqbollari; biznesni muvaffaqiyatli rivojlantirish strategiyasi va taktikasi; kadrlar siyosati; transport xavfsizligini ta’minlash; yangi texnologiyalar va aviatsiya uskunalari (samolyotlar, dvigatellar, reaktiv yoqilg‘i) va Yaqin Sharq MRO bozorini rivojlantirish bilan bog‘liq boshqa ko‘plab sohalarni muhokama qiladilar.
Ushbu tadbir har doim keng miqyosda bo'lib o'tadi, 4000 dan ortiq ishtirokchilar xalqaro ko‘rgazma konferensiyada qatnashadi. 150ga yaqin ko‘rgazma peshlavhalari namoyish etiladi. “UAT” MChJ ham havo kemalariga texnik xizmat ko‘rsatish sohasidagi o‘z imkoniyatlarini ko‘rsatadi.
Ko‘rgazmalar va konferensiyalar – korxona imijini qo‘llab-quvvatlashga qaratilgan marketing hayotining eng muhim tarkibiy qismlaridan biri. “UAT” MChJ doimiy va uzluksiz rivojlanmoqda va unga maqsadli auditoriya bilan muloqot olib borish juda muhim. Ko‘rgazmalar – bu muloqot va yangi imkoniyatlar izlashning eng maqbul usulidir.
Ta’kidlash joizki rahbariyat boshchiligidagi yetakchi mutaxassislarimiz ushbu tadbirlarda ilg‘or tajriba almashish, dolzarb masalalar yechimini topish, ilg‘or texnologiyalar bilan tanishish, hamfikrlarni topish, muhim shartnoma va shartnomalar tuzish maqsadida muntazam qatnashib borishini ta’kidladi. Xalqaro ko‘rgazmalarda doimiy ishtirok etish bizga potentsial mijozni o‘z vaqtida aniqlash va ularning ehtiyojlarini tezkor qondirish, shu orqali xalqaro bozorda mijozlar bazasini kengaytirish imkonini beradi.

Uzbekistan Airways Technics участвует в международной выставке MRO Middle East 2023
Сегодня, в Дубае (Объединенные Арабские Эмираты) стартовала Международная выставка–конференция MRO Middle East 2023.
MRO Middle East – международная ближневосточная выставка-конференция, посвященная совершенствованию обслуживания авиационной техники, организаторами данной выставки являются Aviation Week совместно с Aircraft Interiors Middle East.
По приглашению организатора Ведущие специалисты OOO «UAT» во главе с директором Авиапредприятия посетили выставку и презентовали свой комплекс услуг по техническому обслуживанию воздушных судов в Республике Узбекистан.
С 1 по 2 марта участники конференции обсудят тенденции и перспективы рынка; стратегию и тактику для успешного развития бизнеса; кадровую политику; обеспечение транспортной безопасности; новые технологии и авиатехнику (воздушные судна, двигатели, авиатопливо) и многие другие отрасли, связанные с развитием ближневосточного рынка MRO.
Более 4000 посетителей примут участие в международной выставке – конференции. Будет представлено около 150 выставочных стендов. OOO «UAT» также демонстрирует свои возможности в сфере технического обслуживания воздушных судов.
Выставки и конференции – одна из важнейших составляющих маркетинговой жизни предприятия, которая направлена на поддержание его имиджа. Так как OOO «UAT» постоянно и непрерывно развивается и ему необходимо вести диалог с целевой аудиторией. Выставки – это оптимальное средство коммуникации и поиска новых возможностей.
Следует отметить, что наши ведущие специалисты во главе с руководством регулярно посещают данные мероприятия для того, чтобы обмениваться передовым опытом, находить решения текущих вопросов, знакомиться с передовыми технологиями, находить единомышленников, заключать важные соглашения и договора. Постоянное участие на международных выставках позволяет своевременно выявлять потенциального клиента и оперативно обеспечивать его потребности, расширяя тем самым клиентскую базу на международном рынке.